Imetamispadja eelised

Uue emana pead kokku puutuma probleemidega, mille peale pole varem kunagi pidanud mõtlema. Unetud ööd, kakased mähkmed, gaasivalud, refluks – need sõnad saavad teile olema väga tavapärased. Ja ärge unustage rinnaga toitmist! Rinnapiim on teie vastsündinutele nagu taevast tulnud manna. Kuid rinnaga toitmine ei pruugi olla mitte mingisugune jalutuskäik pargis. Seal on palju tegureid, mis võivad muuta lihtsa toimingu lapse ja ema õudusunenäoks – laps ei saa nibu kätte, piima ei tule, kehv positsioon, katkised nibud, punetus, seljavalu, rinnapõletik.

Kuid ärge muretsege! Eelnev ei olnud teie ära hirmutamiseks. Enamus naistel ei ole mitte mingisuguseid probleeme lapse imetamisega ja probleemide puhul on palju abi saadaval.

Kui teil on seljavalud, siis kindlasti soovitame imetamispatja!

Mida siis imetamispadi veel teeb, peale seljatoe pakkumist? Siin on mõned punktid miks osta imetamispadi:

1. Teeb raseduse kergemaks:

Jah, imetamispatja saab kasutada juba enne lapse saamist. Kasuta seda selja ja kaelatoena raseduse viimastel kuudel.

2. Aitab lapsel imetamise ajal süüa

Põhiline imetamispadja funktsioon ongi, et see abistab teid ja teie beebit toitmise ajal. Ebameeldiv positsioon võib teha imetamise valusaks tegevuseks ja võib ärritada last.

3. Aitab paraneda keisrilõikest

Imetamispadi on väga kasulik asi peale keisrilõiget. See kaitseb haavakohta ja aitab sellel kiiremini paraneda. Imetamispatja kasutades ei pea kasutama palju jõudu, et last üleval hoida.

4. Aitab gaasivalude ja refluksiga

Paljudel beebidel on gaasivalud ja refluks. Kui last toita vales asendis, siis need probleemid võivad suureneda. Imetamispadi aitab ennetada gaasivalusid, refluksi ja teisi seedetrakti probleeme.

5. Toetab nii sind kui sinu last

Huvitav fakt – imetamispadjad olid originaalselt disainitud, et aidata lapsel istuda. Kui laps on 4-6 kuune, saab patja kasutada toena ja õpetada sinu last kuidas üleval istuda.

6. Teeb musklid tugevamaks
Sinu beebi musklid! Sa saad paigutada lapse kõhuga padja peale. See julgustab teda kasutama käsi ja jalgu, tehes need musklid tugevamaks.

Imetamispadjad ei ole kõikidele emadele vajalikud asjad, kuid nad aitavad paigutada lapse õigesti söötmise ajal. Imetamispadjad on disainitud vähendama raskust sinu kätelt, kaelalt ja seljalt. Imetamispadja ostmine on igaühe enda otsus ja sa peaksid valima sellise padja, mis on mugav nii sinule kui sinu lapsele.

O-kujulisi imetamispatju on lihtne paigutada ja annavad pehme toe. Nad on ka väga head tugipadjad lapsele istumiseks ja kõhupeal lamamiseks.

♥ Tutvu Jänku O-kujulise imetamispadjadega siit – Jänku imetamispadja