Jänku Korvhällid

Selgitame, kus meie palmi lehtedest käsitööna valminud Jänku korvhällid on kootud, kes neid koovad ja nende teekonnast Eestisse läbi Maroko ja Ühendkuningriikide.

BLOGI-PILT-janku-korvhallidest

Jänku korvhällid on Marokos käsitsi kootud kohalike käsitööliste poolt. Korvide punumine on Marokos pikaajaline traditsioon. Algselt kasutati korve kaupade transpordiks ja ladustamiseks ning aastate jooksul on korvide kasutus leidnud rakendust tänapäevaste vajaduste järgi.

Meie korvid on valmistatud kääbuspalmi lehtedest, mis kogutakse Maroko Atlas ja Rifi mägedest ning punutud otse korvi kujusse. Ühe korvi punumine kestab hinnanguliselt ühele inimesele kaks päeva. Seejärel läbivad korvid Ühendkuningriigi rahvusvahelise katsetamisfirma poolt täieliku kontrolli, et nad vastaksid Ühendkuningriigi standarditele. Teie lapse turvalisus on meie jaoks ülima tähtsusega. Seepärast kontrollime veelgi kõiki korve enne nende müüki saatmist. Kui korvi on lisatud voodipesu, antakse neile enne toote lähetamist lõplik kontroll. Suur osa Ühendkuningriigis müüdavatest Palm-korvidest on tehtud Marokos ja nende korvide müümine aitab tuhandetel peredel töökohti hoida, nii et me täname teid nende toetamisel.

Teie ja teie laps võivad rahulikult magada teades, et kõik meie Moosese korvid on valmistatud väga heast materjalist ja vastavad Ühendkuningriikide standarditele, mis on maailma ühed kõrgemad standardid. Moosese ostukorv vastab standardile BSEN1466: 2014.