Meie Lugu

Meie kirg käsitsi tehtud, keskkonna sõbralike, kasulike ja unikaalsete toodete jaoks oli põhjus miks Jänku loodi. Maailmas on tohutult palju erilisi tooteid, mida on väga vähe tänapäeva Eesti majapidamises näha. Tihti peale kohtame neid tooteid Pinterestis või Instagramis ja mõtleme, kust ometi mina need saan ja kui peaksime leidma poe kust neid müüakse, on nad liiga kallid.

Jänku otsustaski alguses keskenduda korvhällide müümisega, kuna see on Eestis mitte uus, vaid väga vana ja unustatud toode. Korvhälle saab lausa näha vabaõhumuuseumis, kuid kui oleme maininud korvhälle tuttavatele, siis on tihti küsitud “mis need veel on?”. Oleme õnnelikud, et saame pakkuda nii vajalikku toodet meie kaasmaalastele.

Motivatsioon…

Korvhällid on ühed kasulikumad asjad vanematele lapse esimeste kuude jooksul. Uhke 3 kuuse lapse tädina, oskan öelda kui palju kordi olen väikese Iti (piltidel) magama pannud kas elutoas, magamistoas, köögis või terrassil – kõik on olenenud kus ma ise hetkel pidin olema. Ja kui mitu korda hakkas ta peaaegu üles ärkama ja siis suutsin ta tagasi magama kiigutada. Korvhäll mahub täpselt magamistoa voodi ja seina vahele kus on kena last jälgida öösel magades, kerge üles võtta toitmiseks ja siis uuesti magama kiigutada.

Nagu näete, oleme väga põnevil ja kirglikud juba selle ühe toote puhul. Jänku loodab edasi leida mitte ainut ilusaid, vaid ka kasulikke ja ohutuid tooteid meie uussündinutele.

Mul on nii hea meel jagada seda teekonda koos teiega ja jätkata uute kasulike toodete leidmist ning kujundamist ja lisada need Jänku kollektsiooni.

“Ma unistan päevadest, kus minu lapsed saavad tunda vähemalt poolest minu õnnelikust lapsepõlvest; kus vanaema mulle tähtede all muinaslugusid jutustas; kuidas õues pimedani peitust mängisin; päevadest, millal maailm tundus mulle lõpmatu ja võimalusi täis.”

ANN TERESKAUTOR17.02.2018