Miks osta korvhäll?

Peale selle, et korvhäll on ilus mööbliese, võib tekkida kõhklusi, kas selle ostmine oma lapse jaoks on õige valik. Järgnev artikkel aitab teil paremini mõista kas korvhälli ostmine on tähtis, või kas panna laps kohe lapsevoodisse.

janku-korvhallid-miks-osta-korvhall

OHUTUS

Vastavalt Briti NHS-i ja The Lullaby Trust (varem tuntud kui imikute surmade uurimise sihtasutus – FSID) soovitusele, on teie lapsele kõige ohutum koht magada selja peal, oma enda voodi pinnal, teiega samas ruumis vähemalt esimese kuue kuu jooksul (nii päeval ja öösel).

 • Korvhäll nõuab palju vähem ruumi kui lapsevoodi, mis tähendab, et seda on lihtsam paigutada magamistuppa ja see on üks peamisi põhjusi, miks paljud vanemad on otsustanud korvhälli kasuks.
 • Mooses korvid muutuvad üha populaarsemaks. Nad võimaldavad teil hoida oma beebit lähedal, järgides lapse ohutu une juhiseid (safe sleep guidelines).
 • Enne kui otsustate, kas osta korvhäll või lapsevoodi, kaaluge, kus teie beebi teeb oma päevased uinakud. Kas te hea meelega jätate beebi üksinda magamistuppa või kas eelistate, et teie beebi oleks teiega ühes toas korvhällis.

LAPSE MUGAVUS

Korvhällid on mõeldud vastsündinud beebidele nende esimese kuue elu kuu jooksul. Nad pakuvad teie lapsele hubast ja rahulikku, kuid piiratud ruumi. Kuna beebid magavad suurema osa sellest ajast, on lõõgastava ja mugava keskkonna loomine nende arenguks väga oluline.

 • Korvhälli kuju loob beebile tuttava ja turvalise paiga, kus tahta olla (jäljendades mugavust emakas).
 • Reguleeritav kapuuts kaitseb beebit ümbritsevate tulede eest.
 • Madrats kannatab vett ning tänu heale hingatavusele pääseb madratsis õhk liikuma ning jaotab beebi kehast tulevat soojust ühtlaselt tagades beebile hea une.
janku-korvhallid-miks-osta-korvhall-beebi-mugavus
janku-korvhallid-miks-osta-korvhall-vanemate-mugavus-janku-korvhallid-miks-osta-korvhall-vanemate-mugavus-2

VANEMATE MUGAVUS

Beebi sünd on imiku vanematele ülim elukogemus. Kuid tihti kogetakse lugematuid unetuid öid ja rahutuid päevi lapse esimestel elukuudel. On tõeliselt abistav, kui neid hetki aitab teil oluliselt kergendada selleks loodud mugavused.

 • Kandekäepidemed on kasulik funktsioon, mis võimaldab teil korvi ümber maja kanda, nii et teie laps on alati lähedal.
 • Võite korvhälli panna põranda peale või paigaldada eraldi ostetavana korvhällile jalad, et saaksite oma beebit kiigutada unele.
 • Tänu oma väiksele suurusele mahub korvhäll erineva suurustega tubadesse. Enamikul juhtudel mahub korvhäll magamistoa seina ja voodi vahele kus on kena last jälgida öösel magades, kerge üles võtta toitmiseks ja siis uuesti magama kiigutada – ja seda ilma voodist lahkumata.
 • Veel üks põhjus, miks mõned vanemad ostavad korvhälli, on see, et nad tunnevad, et nende vastsündinu on voodi jaoks liiga väike ja “kaob” voodisse.
 • Jänku korvhäll on varustatud vahtkummist madratsiga, voodipesu ja kapuutsiga, seega ei kaasne lisakulusid.
 • Beebi kasvades saab korvi kasutada mänguasjade hoidmiseks, pesukorvina või hoida alles järgmise beebi tulekuks. Muide, kassid armastavad seal magada!

♥ Korvhäll pakub teie lapsele turvalist, mugavat ja hubast magamiskohta, mida on kerge ja lihtne kaasas kanda maja ümber liikudes.

♥ Loodame, et oleme aidanud teil teha otsuse, mis sobib teile ja teie uuele pereliikmele!